Історія

Юридична фірма «Андрій Кравець та Партнери» була заснована у 1997 році. З часу її створення наші юристи надають широкий спектр послуг з низки юридичних питань, включаючи питання розробки ефективних структур ведення бізнесу, корпоративної реструктуризації, злиття та поглинання, банківського та фінансового права, оподаткування, планування та здійснення інвестиційних проектів, судової практики та багатьох інших.

Ми переконані: краще залишатись невеликою юридичною фірмою - саме такий корпоративний формат дозволяє нам підтримувати командний підхід серед працівників та розвивати тісні стосунки з клієнтами. 

Ми активно співпрацюємо з Кабінетом Міністрів України, Міністерством Фінансів, Фондом Державного майна України, Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Антимонопольним комітетом України, Національним банком України та іншими державними установами та відомствами. Зокрема, ми представляли інтереси деяких українських державних установ у судових та арбітражних процесах за межами України.

Наша фірма бере активну участь у реалізації численних спільних проектів з такими міжнародними установами як Європейський банк реконструкції та розвитку, Світовий банк, Міжнародна Фінансова Корпорація, TACIS.

Крім того, у багатьох проектах ми співпрацюємо з провідними міжнародними юридичними фірмами, а саме: Allen & Overy, Clifford Chance, Denton Wilde Sapte, Norton Rose, Shearman & Sterling, Holman Fenwick Willan, Stephenson Harwood, White & Case та інші.