Практики

Більшість клієнтів звертаються до нас, зважаючи на нашу репутацію, рекомендації, відгуки наших клієнтів, а результати, досягнуті нами у ході співпраці з провідними міжнародними та українськими компаніями, державними установами та приватними особами.

 

 class=
Судова практика

Юридична підтримка у врегулюванні всіх видів судових спорів у судах всіх інстанцій;

Забезпечення прав та інтересів клієнтів у спорах, що розглядаються судами України за правилами адміністративного, цивільного, господарського та кримінального судочинства;

Представлення інтересів клієнтів у арбітражах, включаючи інституційні іноземні арбітражні установи та арбітражі ad hoc.

Серед наших клієнтів:
Cadogan Petroleum Ltd. (публічна нафтогазова компанія), Delta Sport (мережа спортивних магазинів, офіційний представник Nike в Україні), TNK-BP (масштабна нафтогазова компанія), Астарта (агропромисловий холдинг).

 class=
Банківське та фінансове право

Структурування різноманітних фінансових трансакцій (в тому числі приватні та державні позики та кредитування, фінансування закупок, фінансування активів та торгівлі, корпоративне фінансування, торгівельне фінансування, передекспортне фінансування, проектне фінансування, синдиковане фінансування та випуск боргових цінних паперів);

Надання консультацій щодо неплатоспроможності, реструктуризації боргу;

Повний комплекс юридичних послуг щодо отримання клієнтами дозволів Національного банку України (ліцензії на інвестування, дозволи на набуття чи збільшення істотної участі та інше).

Серед наших клієнтів:
ABN Amro (голландський банк), Barclays (один з найбільших банків Великої Британії), Calyon (фінансово-банківська установа Credit Agricole), Citibank (один з найбільших банків США, входить у холдинг Citigroup), Citigroup (американська транснаціональна банківська та фінансова установа), Credit Suisse (швейцарська міжнародна фінансова група), Deutsche Bank (глобальна фінансова компанія та найбільший банківський концерн Німеччини), Dutch Development Bank (голландська банківська та фінансова компанія), European Bank for Reconstruction and Development (міжнародний фінансово-кредитний інститут), HSBC Bank Plc. (британський міжнародний комерційний банк), Hypo Real Estate Bank AG (німецький банк, що займається фінансуванням нерухомості та будівництва), ING Bank N.V. (міжнародна голландська фінансова група), Interpipe (українська металургійна бізнес-група), Morgan Stanley (великий американський банківський холдинг), Societe Generale (міжнародна французька банківська та фінансова установа), State Street Bank (американський холдинговий банк), The Royal Bank of Scotland (другий за величиною британський банк), UBS Investment Bank (швейцарська глобальна фінансова компанія), UniCredit Bank LLC (французька фінансова установа), WestLB AG (європейський комерційний банк зі штаб-квартирою в Німеччині, м.Дюсельдорф).

 class=
Корпоративне право

Повний комплекс юридичного супроводження створення та діяльності бізнесу;

Проведення юридичної експертизи українських підприємств;

Надання юридичної допомоги у питаннях корпоративної реструктуризації, злиття та поглинання існуючих суб’єктів господарювання;

Розробка стратегій та визначення потенційних ризиків для ефективного структурування відповідних операцій.

Серед наших клієнтів:
Bohai Commodity Exchange Co., Ltd. (BOCE) (китайська товарна біржа), Euroventures Ukraine Fund II (інвесиційний фонд, учасниками якого є Європейський банк реконструкції та розвитку та FMO), Terra Food Group (TM MilkLife, Tulchynka, лідер ринку вершкового масла, рослинно-вершкових сумішей і сиру в Україні), Western NIS Enterprise Fund (американський фонд з фінансування реформ в Україні та Молдові), Астарта (агропромисловий холдинг).

 class=
Нерухомість та Будівництво

Юридичні консультації з питань придбання комерційних об'єктів;

Юридична оцінка правомірності використання нерухомого майна;

Правова підтримка придбання нерухомості за кордоном;

Надання допомоги у проведенні технічного аудиту об’єктів нерухомості, адмініструванні об’єктів нерухомості.

Серед наших клієнтів:
Auchan (мережа найбільших гіпермаркетів України), Cadogan Petroleum Ltd. (публічна нафтогазова компанія), Interpipe (українська металургійна бізнес-група), Morgan Stanley (великий американський банківський холдинг).

 class=
Антимонопольне право

Надання повного комплексу послуг у підготовці документів для отримання дозволу Антимонопольного комітету України на економічну концентрацію та узгоджені дії;

Підготовка відповідей на запити Антимонопольного комітету України (його територіальних органів);

Захист інтересів клієнтів при розслідуваннях Антимонопольного комітету України у звинуваченнях в недобросовісній конкуренції.

Серед наших клієнтів:
Airbites (телекомунікаційна компанія найбільших міст України), Concord Group (група компаній, що спеціалізується в галузі коксохімічної промисловості), Konecranes Group (фінська компанія, що спеціалізується на виробництві вантажопідіймальної техніки – вантажопідіймальних кранів), Nokia Siemens Networks (телекомунікаційна компанія), Terra Food Group (TM MilkLife, Tulchynka, лідер ринку вершкового масла, рослинно-вершкових сумішей і сиру в Україні), Whitescope Investments Limited (інвестиційна компанія).

 class=
Податкове право

Консультування з питань корпоративного та індивідуального податкового планування;

Допомога в мінімізації оподаткування при реалізації складних трансакцій;

Представлення інтересів клієнтів у судових спорах з податковими органами.

Серед наших клієнтів:
Airbites (телекомунікаційна компанія найбільших міст України), Cadogan Petroleum Ltd. (публічна нафтогазова компанія), Nokia Siemens Networks (телекомунікаційна компанія), Астарта (агропромисловий холдинг).

 class=
Іноземні інвестиції

Розробка інвестиційних стратегій;

Структурування інвестиційних проектів;

Представлення інтересів іноземних інвесторів в переговорах з представниками українських контрагентів та державних органів з різних питань, що стосуються здійснення іноземних інвестицій.

Серед наших клієнтів:
Auchan (мережа найбільших гіпермаркетів України), Cadogan Petroleum Ltd. (публічна нафтогазова компанія), Euroventures Ukraine Fund II (інвесиційний фонд, учасниками якого є Європейський банк реконструкції та розвитку та FMO), Finnish Fund for Industrial Cooperation (фінська фінансова компанія), Lafarge (французька компанія, що спеціалізується на виробництві буд. матеріалів: цементу, щебню та бетону), Nokia Siemens Networks (телекомунікаційна компанія). 

 class=
Енергетика та Промисловість

Надання консультацій щодо трансакцій, пов'язаних з наданням кредитів/позик виробникам енергетичних ресурсів;

Реструктуризація українських компаній, що здійснюють діяльність на енергетичному ринку України;

Проведення юридичного аудиту українських енергетичних компаній.

Серед наших клієнтів:
Access (енергетична компанія), Cadogan Petroleum Ltd. (публічна нафтогазова компанія), General Electrics (найбільший у світі виробник багатьох видів техніки, розташований у США), Lafarge (французька компанія, що спеціалізується на виробництві буд. матеріалів: цементу, щебню та бетону), TNK-BP (масштабна нафтогазова компанія).

 class=
Приватизація

Проведення юридичного аудиту об’єктів, які готуються до приватизації;

Представлення інтересів клієнтів з усіх питань, які стосуються їх участі у процедурах подання заявок на участь у конкурсах, проведенні конкурсів та оформлення результатів конкурсів з продажу об’єктів приватизації.

Сприяння в отриманні відповідних дозволів, які є необхідними для набуття клієнтами права власності на об’єкти приватизації (Антимонопольний комітет України, Національний банк України).

Серед наших клієнтів:
Bohai Commodity Exchange Co., Ltd. (BOCE) (китайська товарна біржа), TNK-BP (масштабна нафтогазова компанія).

 class=
Інфраструктура та Транспорт

Супровід трансакцій за участі інфраструктурних та транспортних компаній, в тому числі, державних;

Допомога в питаннях випуску та розміщення квазісуверенних облігацій;

Допомога в реалізації трансакцій компаній стосовно укладення угод щодо надання кредитів для створення інфраструктурних об’єктів.

Серед наших клієнтів:
Deutsche Bank (глобальна фінансова компанія та найбільший банківський концерн Німеччини), Morgan Stanley (великий американський банківський холдинг), Південно-Західна залізниця (одна з найбільших транспортних установ України).

 class=
Державний сектор

Випуск та розміщення квазісуверенних облігацій;

Укладання угод про надання кредитів та позик;

Укладання угод щодо надання передекспортного кредиту.

Надання юридичних послуг щодо представництва інтересів державних органів та підприємств у їх стосунках з іноземними суб’єктами.

Серед наших клієнтів:
Міністерство фінансів України (головний орган у системі центральних органів виконавчої влади України), Міністерство юстииції України (центральний орган виконавчої влади України), Південно-Західна залізниця (одна з найбільших транспортних установ України).

 

 class=
Інтелектуальна власність

Підготовка всіх необхідних документів для передачі прав на об’єкти інтелектуальної власності від авторів до правовласників;

Проведення юридичного аудиту об’єктів інтелектуальної власності;

Захист прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Серед наших клієнтів:
Airbites (крупний регіональний інтернет-провайдер).